Concert Haarlem Voices

Concert Haarlem Voices

Met Babel. Origins. verklankt Haarlem Voices een nieuwe wereld, met als referentie en oorsprong het oude Babel; de stad die symbool staat voor meerstemmigheid en de verhalen uit Genesis ademt. Onze zangers en muzikanten verbinden zich ieder vanuit hun eigen taal en stem en vloeien samen in muziek die beroert. Waar het oude Babel bekend stond om de verdeeldheid, ontdekken we hier dat diversiteit juist van onmisbare waarde is voor de muziek.

Sinds de oprichting in 2006 is Haarlem Voices een enthousiast en gedreven koor dat streeft naar kwalitatief hoogwaardige uitvoeringen onder de bezielende leiding van Sarah Barrett. Voor dit zomerconcert werken we samen met Castello Consort, ensemble voor renaissance en vroegbarok.

Concert Babel. Origins.
Adelbertuskerk Haarlem-Noord
Zondag 11 juni – 16.00 – 17.30 u.
Toegangskaartjes voor dit concert kun je bij de deur krijgen.